Hliníkové průmyslové ploty

Plot je vizitkou každého domu, zahrady, průmyslového objektu a nemalou měrou ovlivňuje jeho celkový vzhled. Proto je důležité brát ohled na správnou volbu plotu, použitý materiál a barevné provedení.

Pro průmyslové objekty nabízíme širokou škálu řešení bezúdržbového hliníkového oplocení.

Proč zvolit právě hliníkový plot?

  • je vyroben z odlehčených hliníkových materiálů,
  • kvalitní povrchová úprava,
  • nerezaví a nevyžadují údržbu,
  • široká škála provedení a základních barev.

Druhy hliníkových plotů

Tyčkové hliníkové ploty

Jsou oblíbené pro svůj design. Zakončení je možno provést různými typy koncovek, případně i jejich kombinacemi. Veškeré spoje jsou provedeny hliníkovým či nerezovým spojovacím materiálem.

Plaňkové hliníkové ploty

Jedná se o velmi žádaný výrobek, který zůstává přes svou nadčasovost stálicí mezi ploty. Veškeré spoje jsou provedeny hliníkovým či nerezovým spojovacím materiálem, plotovky jsou zakončeny rovně, případně obloukem. Plaňkové ploty se provádí ve vertikálním či horizontálním provedení.

Kombinované hliníkové ploty

jsou kombinací plaňkových a tyčkových hliníkových plotů. Základní kombinace vychází z plotových polí plaňkového plotu, které jsou doplněny tyčkovými prvky. Je možno kombinovat barvy planěk a tyčí a různá zakončení jak planěk, tak tyčí.

Okenicové hliníkové ploty

Design tohoto typu plotu je podobný tvaru a funkčnosti žaluzií. Plot působí vzdušným dojmem a přitom zachovává dostatečnou míru soukromí. Různou kombinací lamel a bočního profilu, případně sloupků vznikají zajímavé kombinace, které umožní přizpůsobit plot zcela Vaší představě.

Všechny typy hliníkových plotů lze realizovat mezi vyzděné sloupky či mezi hliníkové sloupky, které jsou zabetonované nebo přišroubované k základu.

Spolupracujeme: hromosvody-zlin.eu