Levné kované zahradní branky

Kované zahradní branky jsou dominantou každé zahrady, kde se tato branka nachází. Vynikají především designově – je možné volit barvu či tvar.

Výhody kovaných zahradních branek

Kovaná zahradní brankaVýhodou těchto kovaných zahradních branek je především malá údržba. Další výhodou je možnost výběru velikosti dané branky, tak aby přesně seděla k plotu. Ve většině případů jsou branky dělány společně se stejným plotem. Další výhodou je jednoduché mechanické zamykání a také design branky. Použité materiály jsou přizpůsobeny na dlouhou životnost – až 50 let. Levné kované zahradní branky představují úspornější volbu – ohledně cenové relace. Další výhodou kovaných branek je možnost jednoduše kombinovat např. se zděnou podezdívkou či zděnými sloupky.

Výběr branky je jen na Vás. Máte představu a rádi byste si nechali zrealizovat Vaši vizi? Pak jste tu správně. Poradíme Vám, jaká branka Vám bude sedět k Vašemu pozemku. Navíc také provádíme stavby plotů na klíč – tudíž Vám můžeme vyrobit stejnou variantu plotu, jako je navrhovaná branka.