Posuvná plotová vrata s pohonem

Pojmem pohony vrat a pohony bran označujeme elektromechanická zařízení sloužící k ovládání garážových a průmyslových vrat, posuvných a křídlových bran.

Nabízíme kvalitní posuvné brány a automatická vrata. Naše dlouholeté zkušenosti v této oblasti jsou zárukou spokojenosti a jsme přesvědčeni, že posuvná vrata od nás Vám budou sloužit dlouhá léta bez jakýchkoli potíží. Posuvná brána s elektrickým pohonem Vám ušetří čas. Posuvná brána není dnes náročná investice a je možno je pořídit i za nízkou cenu.

Posuvná vrata dávají více místa uvnitř zahrady, jelikož se posouvají podél oplocení. To je důležité především, pokud se garáž nachází blízko vjezdové brány.

Posuvná plotová vrata

Z ulice přímo domů

Dálkovým ovladačem si otevřete vjezdovou bránu z automobilu a můžete vjet dovnitř bez zbytečného čekání. Po vjezdu k Vašemu domu se za Vámi brána automaticky zavře.

Komfort a bezpečnost

Pohony pro brány, to není jen komfort, ale také bezpečnost. Při vjezdu a výjezdu nemusíte opouštět automobil, stačí stisk tlačítka dálkového ovladače a vjezdová brána se během několika okamžiků otevře nebo zavře.

Bez obav, bez rizika úrazu či poškození automobilu můžete projet bránou, protože systém rozpoznání překážky dokáže pohyb brány okamžitě zastavit. Po uzavření brány je brána zamčena a odolá případnému pokusu otevřít ji násilím

To oceníte zejména v zimě a za nepříznivého počasí. Tím, že nemusíte opouštět automobil, také zkrátíte na minimum dobu potřebnou pro vjezd a výjezd, čímž přispíváte ke svojí bezpečnosti.

Bezpečný domov se snadným přístupem - to nabízejí pohony pro vjezdové brány

Pohony pro vjezdové brány s přímými rameny

jsou vhodné tam, kde jste omezeni prostorem za otevřeným křídlem vjezdové brány. Vyžadují však robustní konstrukce vjezdové brány, odolnou proti mechanickým deformacím.

Pohony pro vjezdové brány s kloubovými rameny

jsou vhodné pro všechny typy vjezdových bran bez ohledu na materiál, ze kterého je brána vyrobena, protože namáhají její konstrukci minimálně. Pro tuto činnost však potřebují větší volný prostor za křídly vjezdové brány.

Zemní pohony

Pokud nelze použít pro instalaci ani jeden z předchozích typů pohonů pro vjezdové brány, je možné použít zemní pohony, které se zabudovávají do příjezdové komunikace pod křídla vjezdové brány. Pohon brány uvedete do pohybu dálkovým ovladačem. Pro křídlové brány je na každém pilíři umístěn jeden motor spojený ramenem s křídlem brány. Posuvné brány jsou poháněny prostřednictvím ozubeného hřebene, který je upevněn na křídlo brány.